Sto lat Pani Marii

We wtorek, 16 kwietnia Maria Bator z Luszowic obchodziła setne urodziny. Z tej okazji, najstarszej mieszkance naszej gminy, serdeczne życzenia złożyli: wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa z przedstawicielami Urzędu Gminy oraz dyrektor tarnowskiego oddziału ZUS. Na ręce dostojnej jubilatki wręczono kwiaty, życzenia, listy gratulacyjne, w tym od premiera Mateusza Morawieckiego, a także wojewody małopolskiego Piotra Ćwika.

Czytaj więcej: Sto lat Pani Marii

Pyszne pierogi i sportowe emocje

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Radgoszczy zaprasza na I Radgoskie Święto Pieroga. Impreza odbędzie się w sobotę, 11 maja. Początek od godz. 14. Degustacji pysznych pierogów będą towarzyszyć sportowe emocje. Tego samego dnia na stadionie w Radgoszczy zaplanowano rozgrywki 2. Oficjalnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Firmy Tarsmak - są to rozgrywki firmowe z zamkniętą listą uczestniczących drużyn. Wstęp jest wolny.

Piłkarski turniej w Małcu - 5 maja

W niedzielę, 5 maja na boisku w Małcu o godz. 15 odbędzie się turniej piłkarski o Puchar Prezesa Gminnego Zarządu OSP w Radgoszczy. Przewidziano, że drużyny zagrają w składzie 6 zawodników w polu plus bramkarz. System rozgrywek to każdy z każdym, a czas gry będzie uzależniony od liczby zespołów. Uczestników obowiązuje strój sportowy. Koszty ubezpieczenia oraz dojazdu na turniej zawodnicy pokrywają we własnym zakresie. Dodatkowe informacje pod nr tel. 691 288 596. 

Czytaj więcej: Piłkarski turniej w Małcu - 5 maja

Galeria zdjęć z zaprzysiężenia sołtysów i członków rad sołeckich

Sołtysi oraz członkowie rad sołeckich zostali zaprzysiężeni. Galeria zdjęć z wydarzenia jest dostępna na stronie: Zaprzysiężenie sołtysów i członków rad sołeckich.

OZE - informacja dla mieszkańców

Życzenia z okazji świąt wielkanocnych

Zmarł ks. prałat Stanisław Gawęda

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w Wielki Czwartek w Domu Księży Emerytów w wieku 98 lat zmarł ks. prałat Stanisław Gawęda, Honorowy Obywatel Gminy Radgoszcz. Msza święta w kaplicy Domu Księży Diecezji Tarnowskiej im. św. Józefa w Tarnowie we wtorek (23 kwietnia) o godz. 8.00. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym parafii pod wezwaniem św. Kazimierza w Radgoszczy we wtorek (23 kwietnia) o godz. 11.00, po której ciało Zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.