Dorobek artystyczny zaprezentowano w Luszowicach

XI Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół udowodnił, że w naszej gminie mamy wiele talentów artystycznych. Impreza odbyła się w szkole w Luszowicach. Komisja Jury w składzie: Małgorzata Węgiel - przewodnicząca, Jolanta Drożdżowska, Marcelina Kusiak, po ocenieniu 4 form tanecznych, 14 solistów i 2 zespołów wokalnych przyznało następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

Czytaj więcej: Dorobek artystyczny zaprezentowano w Luszowicach

Informacja o wynikach otwartego naboru

Informacja o wynikach otwartego naboru na partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach konkursu otwartego dla Poddziałania 10.1.3 Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne: <otwórz>

Małopolskie porozumienie o współpracy na rzecz rozwoju mieszkańców powiatu dąbrowskiego

Zapraszamy na stronę internetową poświęconą małopolskiemu porozumieniu o współpracy na rzecz rozwoju mieszkańców powiatu dąbrowskiego: przejdź na stronę. Pod podanym adresem można znaleźć informacje na temat rozwoju osób pracujących, jak i dla powracających z zagranicy.

 

Zagospodarowano teren wokół krzyża

Odnowiono krzyż i zagospodarowano teren wokół tego ponad 100-letniego obiektu sakralnego usytuowanego nieopodal stacji paliw w Radgoszczy. Projekt został zrealizowany zgodnie z umową pomiędzy Województwem Podkarpackim a Gminą Radgoszcz o przyznaniu wsparcia finansowego.

Czytaj więcej: Zagospodarowano teren wokół krzyża

Stypendium szkolne - odbierz decyzję

Wójt Gminy Radgoszcz uprzejmie informuje, że w dniach 4.6.2019 - 11.6.2019 r. w Urzędzie Gminy w Radgoszczy - pok. nr 13 będą wydawane decyzje w sprawie stypendium szkolnego. Warunkiem wypłaty jest odbiór decyzji.

Recytowali w świecie poezji dziecięcej

Gminna Biblioteka Publiczna w Radgoszczy kolejny już raz była gospodarzem gminnego konkursu recytatorskiego „Świat poezji dziecięcej". Konkurs skierowany był do przedszkolaków i uczniów klas I-V szkół podstawowych z terenu gminy Radgoszcz. Występy 60 uczestników oceniała komisja w składzie: Anna Rosa, Krystyna Frąc, i gimnazjalistka Anna Błocho. Po wysłuchaniu wszystkich recytacji, jury biorąc pod uwagę dobór i interpretację tekstu, kulturę słowa, oraz ogólny wyraz artystyczny przyznało następujące miejsca:

Czytaj więcej: Recytowali w świecie poezji dziecięcej

Zapraszamy na Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół

Już w niedzielę, 2 czerwca zapraszamy na Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół. Impreza rozpocznie się o godz. 15 w Szkole Podstawowej w Luszowicach. To 11. edycja wydarzenia, które jest przeglądem młodych talentów z naszej gminy.